Skatieties animācijas filmu seriālu par Čirkas un Boliņa piedzīvojumiem!

Latviešu valodas aģentūra sadarbībā ar Tritone Studio ir izveidojusi animācijas filmu seriālu “Boliņš un Čirka” 20 sērijās. Seriāls veidots ar mērķi pilnveidot bērnu valodas krājumu, apgūt ikdienā lietojamās frāzes, dziedāt, sarunāties par attēlotajām situācijām, dejot un priecāties.
Lai gan Čirka un Boliņš ir rotaļlietas, tās piedzīvo dažādus ar bērnu ikdienu saistītus notikumus, ļaujot iepazīt gan ceļu satiksmes noteikumus, gan izjust sporta sacensību garu, gan sapņot un iepazīt mājdzīvniekus. Līdz šim animācijas filmas noskatījušies jau vairāk kā 40 000 bērnu, un skatījumu skaits strauji turpina augt. Iespējams, ka “Boliņš un Čirka” kļūs par šīs vasaras skatītāko seriālu.
Visas sērijas skatāmas šeit, kā arī lsm.lv.
Šobrīd veidojam materiālu, lai apkopotu noderīgas idejas darbam ar animācijas filmām pirmsskolās un skolās, kā arī ģimenēs. Aicinām līdzdarboties ikvienu no jums – rakstiet savu ideju šeit un saņemiet noderīgas balvas! Izloze notiks 1. augustā.
Paldies – kopā veidots ideju grozs ir daudz bagātīgāks!
Sakām paldies “Boliņš un Čirka” režisoram, producentam Arnim Hagendorfam, scenārija autoram Andrim Akmentiņam, mūzikas autoram Arnim Miltiņam, Jānim Miltiņam, Laimai Miltiņai un citiem iesaistītajiem.