Jauni digitālie mācību resursi platformā ClassFlow

Latviešu valodas aģentūra piedāvā latviešu valodas apguvei izmantot LVA tālmācības nodarbību skolotāju gatavotos mācību materiālus. Mācību materiāli veidoti diasporas skolēniem, kuri latviešu valodu apgūst Latviešu valodas aģentūras tālmācības nodarbībās, taču tie ir izmantojami arī citiem valodas apguvējiem.
Materiāli bez maksas pieejami digitālajā platformā Classflow.com sadaļā «Tirgotava».
Informācija par visiem Classflow.com publicētajiem materiāliem ir atrodama šeit. Šoruden resursu krātuve ir papildināta ar materiāliem 6–8 gadus veciem skolēniem bez latviešu valodas priekšzināšanām. Šajās nodarbībās skolēni vienlaikus apgūst gan pamata vārdu krājumu, gan lasītprasmi un rakstītprasmi. Mācību materiālu tēmas, sasniedzamie rezultāti un saites uz katru materiālu ir apkopotas šeit.
Ja vēlaties iepazīties ar piedāvātajiem materiāliem, uzzināt, kā tiem piekļūt un kā tos izmantot mācību procesā, aicinām piedalīties tīmekļseminārā Zoom platformā 15. novembrī plkst. 16.00 pēc Latvijas laika. Gaidām diasporas skolotājus, skolotājus, kas māca latviešu valodu kā svešvalodu vai otro valodu un citus interesentus. Semināram lūdzam reģistrēties šeit. Pirms semināra uz jūsu norādīto e-pastu nosūtīsim dalības saiti. Visiem reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīts semināra ieraksts.