Vai tradīcijas ir stilīgas?

Lai sekmētu jauniešu līdzdalību, aktivitāti un stiprinātu jauniešu balsi Eiropā, 2022. gads ir pasludināts par Eiropas Jaunatnes gadu. Arī Latviešu valodas aģentūra ir sarūpējusi vairākus izglītojošus pasākumus, kas veltīti diasporas jauniešiem.
Vai tradīcijas kādam pieder? Vai ir pareizas un nepareizas tradīcijas? Kā un kāpēc mainās tradīcijas? Un, galu galā, kāpēc mums ir vajadzīgas tradīcijas? 12. aprīlī plkst. 20.00 pēc Latvijas laika aicinām jauniešus uz otro “Jauniešu sarunu telpas” tikšanos “Vai tradīcijas ir stilīgas?”
Sarunas īpašais viesis būs etnomuzikologs Ēriks Zeps – postfolkloras grupas “Rikši” un “Tā kā pērn” solists, mūziķis, radiopārraižu un tiešsaistes pasākumu “Zumēšana” vadītājs. Kopā tiešsaistē meklēsim atbildes uz dažādiem jautājumiem, labi pavadīsim laiku un vīsim jaunas draudzības!
Pieslēdzies sarunai šeit.
Sarunu ciklā līdz jūnija beigām tiksimies vēl trīs reizes.
Šajā gadā jauniešiem plānoti arī izzinoši tiešsaistes pasākumi par latviešu valodas dialektiem un lībiešu valodu, kā arī jau par tradīciju kļuvušais prāta spēļu turnīrs diasporas komandām “Cietie rieksti latviešiem pasaulē”.