Noslēdzies diasporas jauniešu sarunu cikls

Kādā valodā Tu domā? Vai tradīcijas ir stilīgas? Kāda nozīme pagātnei nākotnē? Kas šovasar modē? Kā kļūt par čempionu?
Šie un citi būtiski jautājumi tika šķetināti piecās sarunās “Jauniešu sarunu telpā”. Pasākumu dalībnieki tiešsaistē tikās ar dzejnieku Henriku Eliasu Zēgneru, etnomuzikologu Ēriku Zepu, vēstures skolotāju un televīzijas raidījumu veidotāju Edgaru Bērziņu, multimākslinieku Kasparu Blūmu-Blūmani un vieglatlēti Guntu Vaičuli.
Sarunās piedalījās gan jaunieši, kam latviešu valoda ir dzimtā valoda, gan tie, kuri latviešu valodas prasmi turpina pilnveidot. Jaunieši īpaši novērtēja sarunu viesu atvērtību un vieglumu, atklājot mūsdienu Latvijas sasniegumus caur iedvesmojošiem un privātiem dzīves stāstiem.
Mācoties un pilnveidojot valodas prasmi, ir svarīgi izvirzīt mērķus, ticēt saviem spēkiem, regulāri apgūt kaut ko jaunu un, pats galvenais, just patiku un prieku. Kā atklāja sarunu cikla viesi, tas ir būtiski ikvienā no jomām – modē, sportā, mūzikā, izglītībā, literatūrā.
Iedvesmojošie stāsti par prieku, zinātkāri un motivāciju darīt to, kas mums katram patīk, ir labs ceļa rādītājs visiem dalībniekiem arī latviešu valodas apguvē un pilnveidē. Paldies sarunu cikla dalībniekiem!