Kāda nozīme pagātnei nākotnē?

Lai sekmētu jauniešu līdzdalību, aktivitāti un stiprinātu jauniešu balsi Eiropā, 2022. gads ir pasludināts par Eiropas Jaunatnes gadu. Arī Latviešu valodas aģentūra ir sarūpējusi vairākus izglītojošus pasākumus, kas veltīti diasporas jauniešiem.
Kā radās Latvijas valsts? Kādu redzēja Latvijas nākotni cilvēki 1990. gada 4. maijā? Kuri vēstures avoti nemelo? Vai mēs paši varam noteikt savu nākotni? 3. maijā plkst. 20.00 pēc Latvijas laika aicinām jauniešus uz trešo “Jauniešu sarunu telpas” tikšanos “Kāda nozīme pagātnei nākotnē?”
Sarunas īpašais viesis būs Edgars Bērziņš – Starptautiskās vidusskolas “Ekziperī” vēstures skolotājs un Latvijas mācības konkursa vadītājs, vairākus gadus vēsturi mācījis arī Annas Ziedares vasaras vidusskolā Austrālijā. Kopā tiešsaistē meklēsim atbildes uz dažādiem jautājumiem, labi pavadīsim laiku un vīsim jaunas draudzības!
Pieslēdzies sarunai šeit.
Sarunu ciklā līdz jūnija beigām tiksimies vēl divas reizes.
Šajā gadā jauniešiem plānoti arī izzinoši tiešsaistes pasākumi par latviešu valodas dialektiem un lībiešu valodu, kā arī jau par tradīciju kļuvušais prāta spēļu turnīrs diasporas komandām “Cietie rieksti latviešiem pasaulē”.