Izsludināta pieteikšanās nometnei

Interesenti tiek aicināti pieteikties uz Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Atbalsts diasporas un Latvijas bērnu kopējām nometnēm” ietvaros organizēto projektu “Bērnu diennakts nometnes organizēšana, saglabājot un veicinot diasporas saikni ar Latviju un stiprinot tās nacionālo identitāti”.
✅ Nometnes norises vieta – viesu nams “Saules villa”, Aizupe, Vānes pagasts, Tukuma novads.
✅ Norises laiks no 02.07.2023. līdz 08.07.2023.
✅ Lai pieteiktos dalībai nometnē, jāaizpilda pieteikuma anketa šeit.
Projekta mērķis ir saglabāt un veicināt diasporas saikni ar Latviju un stiprināt tās nacionālo identitāti caur radošām izpausmēm kopīgā dziedāšanā, dejošanā, mākslā, mūzikā un Latvijas kultūras mantojuma izzināšanā. Nometne paredzēta bērniem vecumā no 6 līdz 18 gadiem.
Kopējais dalībnieku skaits ir 40 bērni, no kuriem 20 ir diasporas bērni un 20 – Latvijā dzīvojoši (neatkarīgi no dzīvesvietas reģiona). Prioritāte ir bērniem no diasporas un viņu radiem/draugiem no Latvijas, ar kuriem plānots nometnē būt kopā. Ja bērns no diasporas atsaka dalību nometnē, tad viņa draugi/radi no Latvijas, ar kuriem kopā bija plānojis piedalīties nometnē, zaudē prioritātes statusu.
Pretendenti nometnē tiks iekļauti atbilstoši pieteikumu saņemšanas secībai. Anketas tiks apkopotas līdz 07.03.2023. Vecāki, kuru bērni tiks uzņemti nometnes grupā, saņems apstiprinājumu uz anketā norādīto e-pastu.
Jautājumu gadījumā – WhatsApp/zvaniet +37129101600 vai rakstiet uz e-pastu radosasnometnes@gmail.com.
Dalība nometnē ir bezmaksas.
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.