Brāļi Auzāni aicina

Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Atbalsts diasporas un Latvijas bērnu kopējām nometnēm” ietvaros, brāļu Auzānu biedrība “Gara dziesma” sadarbībā ar Sabiedrība integrācijas fondu uzsāk projekta “Bērnu diennakts nometnes organizēšana, saglabājot un veicinot diasporas saikni ar Latviju un stiprinot tās nacionālo identitāti” īstenošanu.
Aicina diasporas bērnus ar interesi kādā no radošajām izpausmēm – dziedāšanā, mūzikā, teātrī, vizuālajā mākslā un dejošanā pieteikties dalībai bērnu diennakts nometnē, kura notiks viesu namā “Saules villa”, Aizupē, Vānes pagastā, Tukuma novadā no 26.06.2022 līdz 02.07.2022.
Projekta mērķis ir saglabāt un veicināt diasporas saikni ar Latviju un stiprināt tās nacionālo identitāti caur radošām izpausmēm kopīgā dziedāšanā, dejošanā, mākslā, mūzikā un Latvijas kultūras mantojuma izzināšanā, tāpēc uz nometni aicina pieteikties ne tikai bērnus no diasporas, bet arī viņu radus un draugus no Latvijas. Nometne paredzēta bērniem vecumā no 6 līdz 18 gadiem. Vietu skaits ir ierobežots – nometnē tiks uzņemti 25 bērni no diasporas un 25 bērni no Latvijas. Pretendenti nometnē tiks iekļauti atbilstoši pieteikumu saņemšanas secībai.
Nometnes galvenās aktivitātes: dziedāšana, dejošana, darbs skaņu ierakstu studijā, teātra lugas iestudēšana, meistarklases ar Latvijā zināmiem mūziķiem, dejošana, darbošanās radošajās darbnīcās (zīmēšana, gleznošana, u.c.), sporta aktivitātes, karaoke, kino vakars, pikniks, u.c.

Jautājumu gadījumā zvanīt +37129101600 vai rakstīt radosasnometnes@gmail.com.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
#SIF_vietagimenei