Uz sākumu
< atpakaļ

Iepērkamies!

Annai ir brīvdiena, un viņa dodas iepirkties. Anna dzīvo jaunā dzīvojamā rajonā un līdz šim iepirkties brauca uz centru. Tagad netālu no viņas mājām ir tirdzniecības centrs „Marika”. To uzcēla nesen.

Tirdzniecības centrs atrodas divos stāvos. Tas ir plašs. Iepirkšanās tajā ir ērta un patīkama. Arī pārdevējas ir laipnas un atsaucīgas.

Vispirms Anna samaksās par komunālajiem pakalpojumiem. Parasti gan viņa to dara ar internetbankas palīdzību, bet šobrīd mājās ar internetu ir problēmas. Pēc tam Anna dosies uz otro stāvu un ieies apavu veikalā. Drīz būs klāt pavasaris, un ir vajadzīgas jaunas kurpes. Pašās beigās viņa dosies uz pārtikas veikalu pirmajā stāvā.

Anna ātri samaksā par komunālajiem pakalpojumiem. Pēc brīža Anna ir apavu veikalā. Izvēle patiešām ir liela. Bet arī cenas ir augstas. Sievietei iepatīkas tumši zilas kurpes ar nelielu papēdīti. Anna uzprasa pārdevējai vajadzīgo kurpju izmēru. Pārdevēja atnes prasīto. Anna uzvelk kurpes un, lai gan kurpes nav lētas, nopērk tās. Kurpes maksā četrdesmit latu.

Anna nokāpj uz pirmo stāvu, paņem groziņu un sāk iepirkšanos. Parasti gan viņa ar vīru iepērkas kopā, bet vīrs ir komandējumā un būs mājās tikai šovakar.

Dārzeņu nodaļā Anna nopērk burkānus un kāpostgalvu. Piena produktu nodaļā viņa nopērk pienu, biezpienu un krējumu. Vēl Anna iegādājas gaļu, olas, majonēzi, maizi un augļus: ābolus un apelsīnus. Nu gan pietiks.

Sieviete gan nesaprot, kā viņa to visu aiznesīs mājās. Bet, izejot no veikala, Anna satiek kaimiņieni. Viņa ir ar mašīnu. Tavu laimi! Abas saliek visu mašīnā, izbrauc no stāvvietas un pēc piecpadsmit minūtēm jau ir mājās.